ŠKOLIČKA


CÍL ŠKOLIČKY

Cílem TŠ HTK Třebíč je celkový motorický a psychický rozvoj dětí, které se snažíme motivovat a přivést nejen k tenisu, ale ke sportovním aktivitám vůbec. Školička je určena všem malým dětem ve věku 5 – 7 let, které si chtějí osvojit základní tenisové techniky, aktivně trávit volný čas, rozvíjet své sportovní schopnosti nebo jen získat nové kamarády. Během tohoto období se děti připravují na malém kurtě a mohou se účastnit tzv. „pohybovek“, které jsou důležitou průpravou pro tenisový trénink. Pro tuto věkovou kategorii jsou pořádány turnaje minitenisu.

Od 8 let věku navazuje na model TŠ program Tenisové akademie. V Tenisové akademii zajišťujeme tréninky jak pro závodní hráče, tak pro hráče, kteří se chtějí věnovat tenisu na bázi kroužku. Jednotlivé formy se od sebe liší.

V době prázdnin zabezpečujeme aktivitu dětí formou týdenních kurzů tzv. „Letních kempů“, kde děti tráví celý den se zkušenými trenéry, mají zajištěnu celodenní stravu a bohatý program, nejen sportovní. V podvečer si rodiče děti vyzvedávají.

CO NABÍZÍME

  • motivace ke sportu
  • aktivní využití volného času
  • motorický a psychický rozvoj dítěte
  • základní tenisové techniky
  • letní dětské kempy
  • nová přátelství

 

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

LETNÍ SEZÓNA (KVĚTEN - ZÁŘÍ)

Maximální počet dětí na jednoho trenéra (1 minikurt) - 4.

 

ŠKOLIČKA (PO, ČT 15.00 - 17.00)
180 Kč / hráč / hodina
 
PŘEDZÁPASOVÝ TRÉNINK S TRENÉREM (PÁ)
100 Kč / hráč / hodina

 

HRÁČ + RODIČ 
50 Kč / hráč / hodina / bez míčů

TRÉNINK MIMO HODINY ŠKOLIČKY:

POČET HRÁČŮ NA KURTU CENA/HRÁČ/HODINA
  ANTUKA COURTSOL
1 400 Kč 550 Kč
2 210 Kč 285 Kč
3 140 Kč 190 Kč
4 110 Kč 150 Kč
 
 
 
KLUBOVÉ POPLATKY

KATEGORIE ROČNÍ ČLENSKÝ POPLATEK
KAUCE 2750 Kč
DĚTI - MINITENIS (5-7 let)  600 Kč
DĚTI - BABYTENIS (8-9 let) 2 000 Kč
HRÁČI OD 10 DO 21 LET 2 500 Kč
ZÁVODNÍ HRÁČI NAD 21 LET  500 Kč + hodinové hraní
 


* Členský příspěvek /ČP/ se vybírá vždy před začátkem letního období, do 30. dubna. Příspěvek závisí na věkové kategorii hráče, viz tabulka Klubové poplatky. V ceně ČP je pojištění hráče, pronájem dvorců v letním období, tréninkové vybavení a pomůcky /míče atp./ a tzv. sparingové hraní ve všední dny do 17.00 hod., maximálně 3x týdně jedna hodina. Sparingové hraní znamená pouze hru mezi hráči bez aktivní role trenéra (tzn. trenér není na dvorci). V případě neuhrazení sezónního poplatku, platí hráč kromě úhrady trenéra, též hodinový pronájem dvorců za odehrané hodiny v rámci tréninku a sparingu, a to dle platného ceníku.
 
ZAPŮJČENÍ NAHRÁVACÍHO STROJE

  Tenisová škola a akademie Hosté
NAHRÁVACÍ STROJ VČETNĚ MÍČŮ 100 Kč/h 300 Kč/h