UBYTOVÁNÍ


Horácký tenisový klub Třebíč Vám nabízí možnost ubytování ve svém PENZIONU TENIS HTK s kapacitou obsazenosti max. 26 osob. K dispozici je celkem 6 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány, které mohou být díky své variabilitě použity jako pokoje s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi. Celková plocha pokoje je 20m2, celková plocha apartmánu je 27m2. Součástí je i společenská místnost. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, TV, klimatizaci a bezplatné WiFi.

Pokoje jsou vybaveny dvěma postelemi o rozměru 90 x 200 cm, nočnímí stolky, psacím stolem se dvěma židlemi, šatní skříní, věšákovou stěnou a zrcadlem.

Apartmány jsou oproti pokojům dále vybaveny rozkládací pohovkou, konferenčím stolkem, kuchyňským koutem vybaveným potřebným zařízením, mikrovlnou troubou a lednicí.

 

REZERVACE

tel.: + 420 732 784 829

e - mail: recepce@htktrebic.cz

 

DALŠÍ SLUŽBY

Penzion dále nabízí služby tenisového obchodu včetně vyplétání tenisových raket s možností zapůjčení testovacích raket. Návštěvnící mají k dispozici také sezónní venkovní bazén 5,5 x 3,6 m, víceúčelové hřiště s minitenisovým kurtem a možnost tenisových lekcí s našimi profesionálním trenéry.

 

NABÍDKA AKCÍ

Jsme připraveni uspořádat pro Vás jakoukoliv akci ať už v Penzionu či přilehlých sportovních prostorech.

Nabízíme Vám mimo jiné pořádání společenských akcí, teambuildingů, workshopů, sportovních turnajů, firemních večírků, prezentací, rautů a dalších setkání.

 

CENÍK UBYTOVÁNÍ

Budova A
Jednolůžkový pokoj Standard se snídaní 1.050,-
Dvoulůžkový pokoj Standard se snídaní 1.400,-
Pokoj Standard s přistýlkou 1.900,-
Apartmán se snídaní pro dvě osoby 2.100,-
Apartmán se snídaní pro tři osoby 2.500,-
Apartmán se snídaní pro čtyři osoby 2.700,-

 


V ceně pobytu není zahrnut městský poplatek 6 Kč/osoba/noc.

CHECK IN

16.00 - 19.00 (o čase Vašeho příjezdu nás prosím informujte při rezervaci)

 

CHECK OUT

do 10.00

 

Důvodem k návštěvě Třebíče je určitě prohlídka historického centra města a památek UNESCO:

Židovská čtvrť, která byla společně s židovským hřbitovem zapsána na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO v roce 2003. Patří mezi nejkompletnější v Evropě. Pro čtvrť jsou typické úzké uličky mezi domy, veřejné průchody, rozpěrné oblouky, romantická náměstíčka, verandy a balkony. Je unikátním souborem 108 dochovaných domů. Mezi ně patří například Zadní a Přední synagoga, Dům Seligmanna Bauera, budova židovské radnice, rabínův dům, dále pak chudobinec, nemocnice a dvě školy.

Třebíčský židovský hřbitov je jednou z nejvýznamnějších a nejzachovalejších památek svého druhu na Moravě a od roku 2002 se právem pyšní zařazením mezi národní kulturní památky (nejvyšší domácí kategorie ochrany). Židovský hřbitov je volně přístupný veřejnosti.

Románsko-gotická Bazilika sv. Prokopa, která patří ke klenotům evropského stavitelství. Na seznam světového kulturního a přírodního dědictví byla zapsána v roce 2003.