DETAIL AKTUALITY


Historicky nejúspěšnější sezóna družstev HTK Třebíč

Družstva
07.08.2018
Autor: Pavlína Prausová

Historicky nejúspěšnější sezóna družstev Horáckého tenisového klubu Třebíč

V letošních soutěžích smíšených družstev, které se pravidelně hrají v květnu a červnu, nás zastupovalo rekordních 13 týmů. Tím čtrnáctým je tým dospělých ,,A“, který čeká první liga v termínu 10. – 13. září 2018 a tentokrát budete moci náš tým vidět naživo, neboť se celá skupina bude hrát na kurtech HTK Třebíč!

Níže Vám přinášíme přehled, jak se oněm třinácti družstvům, které mají již vše odehráno, dařilo.

Dospělí
Kromě zmiňovaného ,,A“ týmu jsme měli v soutěžích dospělých i týmy ,,B“ a ,,C“. Obě dvě družstva proplula svými soutěžemi bez jediné porážky a po suverénní sezóně slavila postup do vyšších soutěží!
Výsledky ,,B“.
Výsledky ,,C“.

Dorost
Cílem dorostu bylo udržet soutěž i pro příští rok. V průběhu sozóny bylo několik vyrovnaných zápasů, kdy se štěstí přiklonilo na stranu soupeře. V tom rozhodujícím utkání se nám však podařilo vyhrát a tím splnit úkol a zachovat ligovou příslušnost i pro příští sezónu.
Výsledky.

Starší žáci
Zde jsme měli dvě družstva. Tým ,,A“ se v lize pokusil probojovat se na Mistrovství České republiky družstev. V zápase o postup však nestačil na pozdějšího vítěze celé skupiny, a tak se musel spokojit s i tak krásným druhým místem!
Tým ,,B“ měl za cíl pokusit se postoupit do vyšší soutěže. Během všech utkání si počínal naprosto suverénně, a tak mohl na konci sezóny skutečně slavit postup!
Výsledky ,,A“.
Výsledky ,,B“.

Mladší žáci
Zde jsme měli tři zástupce. Tým ,,A“ hrál ligu, týmy ,,B“ a ,,C“ pak soutěž pořádanou Jihomoravským tenisovým svazem. Všem třem týmům se podařilo dané soutěže udržet i pro příští sezónu.
Výsledky ,,A“.

Babytenis
I zde nás reprezentovala tři družstva. Družstvo ,,A“ celou soutěž bez jediné porážky ovládl a zajistil si postup na Krajské finále, které se koná v září. Tým ,,B“ skončil na skvělém druhém místě a tým ,,C“ obsadil celkové 7. místo.
Výsledky.

Minitenis
V nejmladší kategorii jsme měli dva naše týmy. Áčko celou svoji skupinu vyhrálo a postoupilo do krajského finále, kde obsadilo nádherné 5. místo! Informovali jsme zde. Béčko skončilo ve skupině na celkovém třetím místě.
Výsledky.
 

Sezóna to byla tedy více než povedená. Ze třinácti družstev jich hned 5! dokázalo své soutěže vyhrát a postoupit do vyšších soutěží, v případě baby a minitenisu do krajských finále. Ani jedno družstvo nesestoupilo, pro příští rok se nám tedy podařilo zachovat ligovou příslušnost v mladších žácích, starších žácích a v dorostu!

Tímto děkujeme všem hráčům za reprezentaci Horáckého tenisového klubu Třebíč a rodičům za to, že k soutěžím přistoupili zodpovědně a víkendy s dětmi na kurtech strávili. Bez vás by to nebylo možné.