Monika Svobodová získala na Mistrovství ČR stříbro a bronz!

Jednotlivci
30.11.2017
Autor: Petr Ondrůj

Hráčka a trenérka HTK Třebíč získala na Mistrovství ČR stříbro a bronz

Úspěšný týden má za sebou naše trenérka a hráčka Monika Svobodová, která se ve dnech 20. - 25. listopadu na Halovém mistrovství ČR v kategorii žen, které se konalo ve středočeských Milovicích, prala o příčky nejvyšší.
Ve dvouhře se jí podařilo probojovat až do semifinále, kde prohrála s pozdější vítězkou mistrovství Pernillou Mendesovou z Přerova. Cestou Monika musela přejít přes tři soupeřky - Karolínu Čechovou (Severočeská tenisová o. s.), Beátu Havlíčkovou taktéž ze Severočeské tenisové a Kristýnu Hrabalovou z TC Brno. Monika si tedy odvezla bronzovou medaili a ve dvouhře je to její prozatím nejlepší výsledek v kategorii žen.
Ve čtyřhře se spolu se svojí deblovou partnerkou Adélou Jarošovou z TK Neridé pokoušely získat v letošním roce již druhý titul mistryň ČR. Holky ale nakonec podlehly ve finále páru Tomanová, Hrabalová, a tak získaly titul Halových vicemistryň ČR v kategorii žen pro sezónu 2017/2018!
Monice gratulujeme k dosažení skvělého výsledku a přejeme jí hodně úspěchu do dalších turnajů!

Podrobné výsledky z turnaje naleznete zde.