DETAIL AKTUALITY


Babytenisté 9. na krajském finále!

Družstva
12.09.2017
Autor: Petr Ondrůj

V sobotu 9.9. se v areálu ŽLTC Brno konalo krajské finále babytenisu, kde nechybělo ani naše družstvo. Hrálo se vyřazovacím systémem a jen první tři postoupily do dalšího dne mezi 8 nejlepších týmů, včetně pěti nasazených. Do čtvrtfinále nám los nadělil Tenis Slovácko, které se nám podařilo porazit 3:3 (23:21). V tomto zápase je nutné vyzdvihnout výkon Aničky Zedníčkové a Kuby Košťála, kteří v rozhodující čtyřhře uštědřili soupeřům "kanára" a tím posunuli náš tým do semifinále. V dalším zápase nás čekalo družstvo TK Blansko. Tomuto soupeři jsme bohužel podlehli 1:5, jediný bod vybojoval Patrik Lukš až v závěrečném tiebreaku. V boji o třetí (postupové) místo naše družstvo narazilo na Bystřici p. Hostýnem. Po šesti vyrovnaných zápasech jsme ale prohráli 1:5. Mezi 8 nejlepších týmů se nám nepodařilo postoupit, a tak jsme skončili na konečném 9. místě.

Za HTK Třebíč nastoupili: Anna Zedníčková, Jakub Košťál, Patrik Lukš, Pavel Ramach a Andreas Schneebaum. Všichni hráči se velkým dílem zasloužili o výsledek a tím jim patří obrovský dík! Poděkování patří také rodičům a kapitánovi družstva Karlovi Outulnému za přípravu hráčů.

Je nutné dodat, že jsme patřili k věkově nejmladším týmům a skoro všichni zúčastnění mohou nastoupit do stejné věkové kategorie i příští rok.