DETAIL AKTUALITY


Domácí turnaj mladších žáků ovládla Ramachová, Bulant skončil druhý

Jednotlivci
29.08.2017
Autor: Petr Ondrůj

Poslední srpnový víkend patřily naše kurty mladším žákům a žákyním. Konal se zde další z řady celostátních turnajů a dorazilo k nám 17 chlapců a 21 dívek. Z celkového počtu 38 hráčů bylo 15 z domácího oddílu!

Mezi chlapci se nejvíce dařilo Honzovi Bulantovi, který nestačil až ve finále na Ondřeje Groise z TC-MJ Tenis Líšeň a vybojoval tak krásné druhé místo. Co se mu ale nepovedlo ve dvouhře, dokázal napravit se svým spoluhráčem Jakubem Jelínkem ve čtyřhře, když bez ztráty setu získali titul!

O poznání lépe se vedlo našim hráčkám. Svědčí o tom i fakt, že semifinálové dvojice byly složeny pouze z hráček HTK Třebíč. V něm se utkaly Ramachová - Holečková a Charvátová - Hrůzová. Lépe se vedlo prvním jmenovaným z obou dvojic, které si spolu následně zahrály o titul. Ramachová potvrdila roli nasazené turnajové jedničky a po výsledku 6:3 7:5 se mohla radovat z celkového vítězství v turnaji.

Ve čtyřhře obsadila třetí místo dvojice Fraňková - Pávková, Charvátová s Heřmanovou /Sport club Na Zámečku/ skončily druhé a první místo získaly Hrůzová se Svítilovou /TK Spartak Jihlava/.

Výsledky chlapci zde.

Výsledky dívky zde.

Z domácích hráčů se turnaje zúčastnily: Michaela Ramachová, Katka Toufarová, Alžběta Pávková, Alice Mastná, Alena Krotká, Karolína Holečková, Anna Marie Fraňková, Linda Tůmová, Eliška Charvátová, Karolína Hrůzová, Jakub Jelínek, Jakub Vídenský, Viktor Válek, Jan Vančura, Jan Bulant.

Všem domácím hráčům děkujeme za účast, oceněným gratulujeme a přejeme hodně štěstí do dalších turnajů!