DETAIL AKTUALITY


Vítězem turnaje starších žáků se stal domácí Ondřej Válek

Turnaj
19.08.2017
Autor: Petr Ondrůj

Celostátní turnaj starších žáků s hojnou účastí domácích hráčů se na kurtech za nemocnicí konal v termínu 17. - 20. srpna 2017. Z celkového počtu 30 přihlášených jich bylo devět z našeho klubu.

Hned první den turnaje přinesl několik zajímavých utkání. V prvním kole na sebe narazili domácí Honza Bulant s Šimonem Říhou a Vojtěch Grün s Jakubem Jelínkem. Z obou soubojů vyšli vítězně první jmenování. Čtvrtek žádná velká překvapení nepřinesl, turnaj tak za krásného slunečného počasí volně plynul a pořadatelé stihli odehrát plánovaná dvě kola dvouhry a dvě kola čtyřhry.

Největším tahákem pátečního programu bylo semifinálové utkání mezi domácími hráči  Ondrou Válkem a Matyášem Říhou. Ondra splnil papírové předpoklady a o rok mladšího Matyáše porazil. Kluci se pak společně probojovali do finále čtyřhry, kde nakonec nestačili na vítězný pár Hynek, Vašíř a obsadili skvělé druhé místo.

V sobotu už zbývalo určit vítěze dvouhry. Ondra, nasazená jednička turnaje, potvrdil předpoklady a zvítězil nad Hynkem Bartoněm z TK AGROFERT Prostějov 6:2 2:1 a poté přišla skreč Hynka kvůli nataženému svalu.

Ondrovi gratulujeme k úspěchu a přejeme hodně štěstí do dalších turnajů!

Z domácích hráčů se turnaje zúčastnili: Ondřej Válek, Matyáš Říha, Vojtěch Grün, Jakub Jelínek, Jan Bulant, Šimon Říha, Jan Vančura, Pavel Kremláček, Daniel Dočekal.

Podrobné výsledky z turnaje naleznete zde.